Obavijest roditeljima učenika razredne nastave (od 1. do 4. razreda)

Poštovani roditelji učenika razredne nastave, matične i svih područnih škola,

prema najavama MZO o povratku u škole za učenike razredne nastave od 11.5.2020., objavljujem   Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19  za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove koje možete pročitati u prilogu.

Roditelji učenika koji nemaju mogućnost zbrinjavanja svog djeteta kod kuće i praćenja nastave na daljinu, te namjeravaju svoje dijete poslati u Školu 11. svibnja 2020.  obavezni su potpisati Izjavu do 07. svibnja 2020. (četvrtak) do 10,00 sati i to na način :

1.Osobno donijeti potpisanu izjavu u školu :

utorak  od 8.00 – 11.00 sati,

srijedu od  8.00 – 11 .00 sati

četvrtak od 8.00 – 10.00 sati

Na ulaznim vratima škole –zadnja strana u matičnoj školi, te glavni ulaz u područnim školama bit će postavljen stolić s kutijama gdje će roditelji odložiti potpisane Izjave .Ukoliko roditelj nije u mogućnosti kod kuće isprintati Izjavu, iste će se nalaziti na stoliću.

2. Obrazac Izjave možete  isprintati kod kuće, potpisati , te uslikanog ili skeniranog poslati na

e- mail : os.ss.kranjcevica@gmail.com

VAŽNO !

Molim roditelje da pročitaju Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19  za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove.

Prilikom dolaska u Školu molim roditelje da se pridržavaju općih mjera zaštite vezano uz COVID-19.

Ako budu formirane odgojno-obrazovne skupine od 9 učenika i  učitelja, informacije oko organizacije nastave  dobit ćete  od svojih razrednih učitelja do kraja  tjedna.

Nastava na daljinu i dalje se odvija za nastavne predmete: Engleski jezik, Vjeronauk, Njemački jezik, Tjelesno zdravstvenu kulturu ( 3.a) i  Glazbenu kulturu u četvrtom razredu (ako predaje predmetni učitelj).

Naglašavam kako je ovo organizacija škole za narednih 14 dana (od 11. svibnja ). Nakon toga čekamo nove upute nadležnih, te ćemo onda nastavak organizacije nastave organizirati sukladno novim uputama.

Skupine koje ćemo eventualno sada oblikovati ne mogu se dopunjavati tijekom narednih 14 dana, ali nakon toga krenut ćemo u novu organizaciju. Za sve dodatne informacije možete mi se obratiti na  mail: os.ss.kranjcevica@gmail.com  ili na telefon 098 361 040.

Budite dobro i zdravo !

Rosanda Bilović, prof.

Priloženi dokumenti:
Izjava_roditelja.docx (14.82 KB)
Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno(3).pdf (139.17 KB)

objavio: Darjan Bajrović   datum: 4. 5. 2020.

Obavijest roditeljima učenika razredne nastave (od 1. do 4. razreda)

Poštovani roditelji učenika razredne nastave, matične i svih područnih škola,

1.Osobno donijeti potpisanu izjavu u školu :

utorak  od 8.00 – 11.00 sati,

srijedu od  8.00 – 11 .00 sati

četvrtak od 8.00 – 10.00 sati

e- mail : os.ss.kranjcevica@gmail.com

VAŽNO !

Budite dobro i zdravo !

Rosanda Bilović, prof.

Priloženi dokumenti:
Izjava_roditelja.docx (14.82 KB)
Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno(3).pdf (139.17 KB)

objavio: Darjan Bajrović   datum: 4. 5. 2020.

« Svibanj 2024 »