Važna obavijest roditeljima i učenicima Škole – vezano uz prekid nastave od 16. ožujka 2020.g.

Poštovani roditelji,

sukladno uputama resornog Ministarstva, želimo Vas obavijestiti o pripremnim koracima koje poduzimamo za slučaj prelaska na online nastavu. Prvenstveno Vas želimo uputiti na web stranicu škole na kojoj ćemo pravovremeno donositi sve relevantne i točne informacije vezane uz nastavni proces u ovim izvanrednim uvjetima.

1. Pozivamo roditelje da provjere imaju li učenici valjani AAI identitet (skole.hr sa pripadajućom lozinkom), ukoliko ga nemate, svakako se obratite školi putem elektroničke pošte i to na sljedeće adrese:

mira.mrakovic1@skole.hr ; karmen.boras@skole.hr ; rosanda.bilovic@skole.hr

1. U izvanrednim vremenima bit ćemo prisiljeni pojačati virtualnu komunikaciju s roditeljima kroz različite kanale. Prema preporuci MZO razrednici će Vas pozvati u službene Viber grupe ili druge aplikacije iste namjene. Pozivamo da iste koristite samo za nužnu i profesionalnu komunikaciju vezanu uz nastavni proces.
  2. Opće upite vezane uz provedbu modela online nastave možete uputiti e-mailom na os.ss.kranjcevica@gmail.com

Ulazimo u zahtjevno i neizvjesno razdoblje u kojem se nitko od nas nije do sada našao, ni profesionalno ni privatno, stoga je važno pratiti relevantne izvore informacija, komunicirati putem otvorenih kanala, ostaviti prostor za grešku, za napredak i razvoj.

Našim se učenicima, u godini škole za život, zaista otvara jedna posebna životna škola, jedno iskustvo iz kojega možemo puno naučiti o sebi i o svojoj djeci. Obrazovni će program biti  osmišljen i vođen od strane naših učitelja, učenici će raditi u posebnom okružju i u ovom periodu bit će praćeni samo formativnim vrednovanjem.

Uvjereni smo da ćemo zajedničkim snagama prebroditi i ovaj specifični period, no trebat će nam svima skupa puno discipline, strpljenja, međusobne potpore i razumijevanja.

Više nego ikad trebamo jedni druge u djelovanju, brizi i strpljenju.

Uprava Škole

objavio: Darjan Bajrović   datum: 14. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

mira.mrakovic1@skole.hr ; karmen.boras@skole.hr ; rosanda.bilovic@skole.hr

Više nego ikad trebamo jedni druge u djelovanju, brizi i strpljenju.

Uprava Škole

objavio: Darjan Bajrović   datum: 14. 3. 2020.

« Svibanj 2024 »